Targi Pracy - 17 października 2019r.

W dniu 17 października 2019r. uczniowie klas 7 i 8 wraz z nauczycielami wzięli udział w Targach Pracy, które odbyły się w Środowiskowej Hali Sportowo-Rekreacyjnej przy Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II    w Wysokiem. Biorąc udział  w spotkaniu uczniowie mogli zapoznać się z sytuacją na lokalnym rynku pracy, poznać aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu. Wśród wystawców znajdowały się stanowiska różnych instytucji rynku pracy. Zapoznać można się było z pracą Policji, Straży Granicznej czy pracowników fabryki mebli. Uczniowie mogli również skorzystać z pomocy doradców zawodowych z Centrum Wsparcia Rzemiosła,Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie.