Mikołajki - 6 grudnia 2019r.

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony biegali po korytarzach uczniowie ubrani na czerwono, w pięknych mikołajkowych czapkach i czerwonych strojach.. Jaka była radość, gdy zawitał do naszej szkoły św. Mikołaj. Przybył w towarzystwie pięknej śnieżynki, która częstowała wszystkie dzieci cukierkami . Dzieci witały go z ogromnym entuzjazmem. W podziękowaniu za prezenty uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Serdecznie dziękujemy Świętemu Mikołajowi za odwiedziny i obdarowanie prezentami przedszkolaków i najmłodszych uczniów naszej szkoły.
Kiedy już nie spodziewaliśmy się niespodzianek, do naszej szkoły zawitali ponownie Wyjątkowi goście...Wójt i wice Wojt, oczywiście z cukierkami. Dziękujemy i zapraszamy za rok.