Szkoła Podstawowa im. Olimpijczyków Polskich w Kramsku

Biblioteka

1.  Z KSIĘGOZBIORU BIBLIOTEKI MOGĄ KORZYSTAĆ WSZYSCY UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE I RODZICE UCZNIÓW .

2.  Z KSIĘGOZBIORU MOŻNA KORZYSTAĆ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OTWARCIA BIBLIOTEKI.

3.  UCZNIOWIE MOGĄ WYPOŻYCZYĆ TRZY KSIĄŻKI, W TYM DWIE LEKTURY, NA DWA TYGODNIE.

4. PO UPŁYWIE TERMINU ZWROTU CZYTELNIK JEST ZOBOWIĄZANY ODDAĆ KSIĄŻKĘ LUB JĄ PROLONGOWAĆ.

5.  UCZNIOM, KTÓRZY NIE ODDAJĄ KSIĄŻEK W TERMINIE ZOSTANIE OGRANICZONA MOŻLIWOŚĆ WYPOŻYCZENIA KSIĄŻEK DO JEDNEJ.

6. W WYPADKU ZNISZCZENIA LUB ZAGUBIENIA KSIĄŻKI, CZYTELNIK ZOBOWIĄZANY JEST KUPIĆ INNĄ, UZGODNIONĄ   Z BIBLIOTEKARZEM.

7. WSZYSTKIE KSIĄŻKI NALEŻY ODDAĆ NA DWA TYGODNIE   PRZED ZAKOŃCZENIEM ROKU SZKOLNEGO.

8.Z KSIĘGOZBIORU CZYTELNI MOŻNA KORZYSTAĆ PO UPRZEDNIM WPISANIU SIĘ DO ZESZYTU ODWIEDZIN.

9.  KSIĄŻKI, CZASOPISMA I INNY RODZAJ ZBIORÓW Z KSIĘGOZBIORU PODRĘCZNEGO ODSTAWIA NA MIEJSCE BIBLIOTEKARZ.

10. WSZYSTKIE ZBIORY BIBLIOTECZNE NALEŻY SZANOWAĆ, A ZAUWAŻONE USZKODZENIA ZGŁASZAĆ BIBLIOTEKARZOWI.

11. W BIBLIOTECE MOŻNA KORZYSTAĆ Z INTERNETU PO WCZEŚNIEJSZYM USTALENIU TERMINU.

12. W BIBLIOTECE OBOWIĄZUJE CISZA I ZAKAZ SPOŻYWANIA POSIŁKÓW.

13. DO BIBLIOTEKI NIE MOŻNA WNOSIĆ PLECAKÓW I TECZEK ORAZ UBRAŃ WIERZCHNICH.

BIBLIOTEKARZ