Dla dzieci młodszych

https://sieciaki.pl/

Sieciaki to witryna stworzona przez Fundację Dzieci Niczyje. Na stronie dzieci poznają wirtualne postacie - Sieciaki, które przez zabawę uczą pociechy bezpiecznie korzystać z Internetu.

Dzieci w wp.pl

Serwis dla dzieci w portalu wp.pl. Zawiera mnóstwo zabaw we flashu, gier, kolorowanek, puzzli oraz mini-forum.

Kolorowanki dla dzieci

Serwis z bogatym zbiorem kolorowanek i innych zabaw dla dzieci (np. labirynty), które można wydrukować.

Misie

Strona z zabawami, legendami, wierszykami i komiksami dla dzieci. Nie zabraknie informacji o różnych gatunkach misiów.

2+2 matematyka dla dzieci

Strona programu wspomagającego naukę dzieci z zakresu podstawowych zagadnień matematycznych takich jak liczenie, dodawanie, odejmowanie, porówynywanie liczb, mnożenie oraz dzielenie. Program jest bezpłatny.

Krasnoludki są na świecie

Gry, bajki, malowanki i inne zabawy dla dzieci. Pociecha może także obejrzeć na stronie dwie bajki.

Bajki dla dzieci

Bajki.com - Bajki dla dzieci, opowiadania, gry, zabawy. oficjalne strony bajki, zaczarowany bajkowy swiat. Przygody - bajkowa kraina.

Bajka.pl

Zbiór bajek dla dzieci - o królewnach i królewiczach, diabłach i aniołach, chłopie i babie, prostaczkach i mędrcach, czarodziejach...

Siedziba Świętego Mikołaja

Oficjalna strona siedziby Świętego Mikołaja. Kamery na żywo pokazują siedzibę Świętego Mikołaja a nawet jego samego. Ciekawostki o Mikołaju. Strona w języku angielskim.

Klocki Lego

Strona producenta klocków Lego. Oprócz możliwości zrobienia zakupów dzieci mogą pograć w gry on-line, wstąpić do klubu Lego, zaprenumerować magazyn Lego oraz zobaczyć ciekawe kompozycje z klocków zbudowane przez dzieci.

Barbi

Oficjalna strona lalki Barbi. Można wybrać się z Barbi na zakupy, poprzymierzać ciuchy, poczatować z jej przyjaciółmi, zwiedzić jej dom i poznać wiele innych sekretów Barbi. Na stronie także gry flash on-line dla dzieci.

Pan Kuleczka

Pan Kuleczka - serwis poświęcony książce dla dzieci pod tym samym tytułem. Na stronie zabawy i gry dla najmłodszych, takie jak: labirynty, puzzle, łączenie kropek w obrazek i specjalne kolorowanki.

Bobi Bobi

Na stronie gry dla dzieci we Flashu - logiczne, zręcznościowe, strzelanki, platformówki i wiele innych. Ponadto zbiór tapet oraz malowanek, zarówno we flashu jak również do wydruku.

Kubuś Puchatek

Strona o Kubusiu Puchatku i jego przyjaciołach. Opisy postaci, tapety, kolorowanki, wygaszacze ekranu, gry dla dzieci. W serwisie również czat, na którym można porozmawiać z innymi odwiedzającymi.

Anikino gry flash

Strona na której dzieci znajdą gry i zabawy, kolorowanki, czytanki, bajki dźwiekowe w mp3, bajki w obrazkach, prace wykonane przez inne dzieci jak również wstąpić do Klubu Anikino czy wziąść udział w konkursach.

 
 
NA GÓRĘ