Dla nastolatków

Nastolatek.pl


Serwis dla dorastającej młodzieży. Porusza takie tematy jak uzależnienia, subkultury, zdrowie, filozofia, miłość, szkoła, seks, wywiady, opowiadania, poezja. Nastolatki mogą podyskutować na forum internetowym.

Życie nastolatków


Serwis dla nastolatków z wierszami, opowiadaniami, recenzjami, wywiady i inne ciekawostki. Można publikować własną twórczość literacką, mzyczną i inną, podyskutować na forum a wkrótce także założyć bloga.

Tu jest bosko


Katolicki portal dla młodzieży pod patronatem ks. Bosko. Można w nim znaleźć wiadomości kulturalne, relacje z wydarzeń, informacje o koncertach i festiwalach, teksty i rozważania na podstawie Pisma Świętego, świadectwa, wysłać kartkę elektroniczną i pogadać na forum.

Mportalik


Strona przeznaczona głównie dla młodzieży, jednak każdy znajdzie tu coś dla siebie. Serwis zawiera pomoce naukowe, artykuły młodzieżowe, aforyzmy, mini encyklopedię, a także wiele innych działów.

Program Młodzież


Program Komisji Europejskiej skierowany do młodzieży oraz pracowników młodzieżowych. Cele to: przezwyciężanie uprzedzeń i stereotypów, przygotowywanie młodzieży do aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym, pomoc młodzieży defaworyzowanej.

Interkl@sa


Portal edukacyjny. dla uczniów rodziców i nauczycieli. Konkursy, pomoce dydaktyczne, porady i wskazówki, ściągi, poczta, forum, katalog stron i znacznie więcej. Serwis naprawdę wart polecenia.

Wolna sobota


Serwis dla dzieci, młodzieży i rodziców. Informuje o imprezach, zajęciach dodatkowych, wycieczkach oraz innych formach spędzania wolnego czasu w Warszawie i okolicach.

Szybka nauka.pl


Jak szybko i zdrowo się uczyć, posiąść umiejętność szybkego czytania i pisania, radzić sobie ze stresem, wewnęrznie motywować, pięknie przemawiać. Odpowiedzi na te i ine pytania znajdziesz właśnie tutaj. Serwis przydatny nie tylko ucznom.

Dobry Humor


Portal satyryczny czyli humor na poważnie. Dużo humoru, dowcipów, galerie. Zabawne artykuły, newsy i wiele inych atrakcji. Serwis stworzony przez wydawcę czasopisma satyrycznego "Dobry Humor".

Ściąga.pl


Serwis zawiera prawdopodobnie największą bazę wypracowań i pomocy szkolnych w Polsce - prawie 40 tysiecy materiałów dla gimnazjum, szkoły średniej oraz z zakresu studiów. Na stronie można także porozmawiać na forum i znaleźć dawnych znajomych ze szkoły.

Szybka nauka.net


Serwis poświęcony sposobom na efektywną naukę. Jak bardziej wykorzystywać swój umysł i lepiej radzić sobie w życiu. Techniki pamięciowe, zarządzanie czasem, kontrola stresu, motywacja, jak skończyć ze zwlekaniem, jak uczyć się angielskiego.

Nasza DROGA


Strona Dwutygodnika Młodzieży Katolickiej "Nasza DROGA". Na stronie można znaleźć wiele artykułów z archiwalnych wydań magazynu.

ZHR.pl on-line!


Zwiazek Harcerstwa Rzeczypospolitej, harcerski serwis informacyjny. Można tutaj znaleźć wszelkie informacje o harcerstwie, programach realizowanych przez ZHR jak również podyskutować na harcerskim forum.

Niszcz pryszcz!


Serwis, który zainteresuje chyba każdego nastolatka - jak leczyć trądzik, pryszcze. Co warto wiedzieć o trądziku. Porady specjalistów i forum dyskusyjne skupione wokół tego problemu.

NA GÓRĘ