Dla dzieci starszych

Zyraffa.pl

Strona dla dzieci i młodzieży. Dziecięce gry i zabawy, kolorowanki, kartki we flashu, krzyżówki, quizy. Serwis oferuje możliwość rysowania on-line i założenia własnej galerii.

Dolinka

Serwis edukacyjno-rozrywkowy dla dzieci. Wirtualne zabawy i ciekawe informacje poszerzające wiedzę o świecie. Serwis dla dzieci w wieku szkolnym.

Junior

Serwis dla dzieci i nastolatków zawierający informacje popularnonaukowe, recenzje gier i książek dla dzieci, porady na temat korzystania z Internetu

Nostalgia

Serwis poświęcony starym bajkom, dobranockom i programom przyjaznym dla dzieci jak: Plastusiowy pamiętnik, Reksio, Miś Coralgol, Sindbad, Kot Filemon i wiele innych.

Cartoon Network - Polska

Na stronach witryny Cartoon Network znajdziemy między innym takich bohaterów z kreskówek jak: Batman, Dee Dee, The Flintstones, Yogi Bear, Banana Splits, Penelope Pitstop, Ranger Smith, Scrappy i resztę fantastycznych postaci! Konkursy, gry, filmy, tapety dla dzieci.

6ka.pl

Kurs języka niemieckiego dla dzieci. Kurs jest płatny, jednak można zapisać się na kilka darmowych piewszych lekcji. Naucz się niemieckiego na szóstkę.

Origami.art.pl

Strona o starej japońskiej sztuce składania papieru - Origami. Galerie figurek origami, schematy składania papieru, nowoczesne origami. Składanie papieru rozwinie każde dziecko umysłowo i manualnie.

Discovery Kids

Strona z różnymi rozrywkami dla dzieci i młodzieży w języku angielskim. Dzieci mogą pograć w gry rozwijające umysł, układać puzzle, oglądnąć filmy.

Oficjalna strona wytwórni Disneya

Całe mnóstwo zajmujących materiałów dla dzieci i młodzieży. Gry, postacie z filmów Disneya, nowości kinowe, przewodnik po miasteczku Disney World, sklepik, radio on-line. Strona w języku angielskim.

Jetix

Gry i konkursy dla dzieci, tapety na pulpit, klub Jetix, informacje o bohaterach popularnych kreskówek, program tv.

Marsjanki

Portal dla dzieci pełen marsjańskich ciekawostek i konkursów. Artykuły i porady na temat zdrowia i sportu, newsy na temat filmów, książek i płyt dla dzieci. Na sronie także KosmocCzat, KosmoMail, gry flash on-line, oraz odpowiedzi na listy.

Disney Zone

Strona o myszce Miki, kaczorze Donaldzie i inych postaciach z bajek Disneya. Ciekawostki, opisy i streszczenia kreskówek, informacje o muzyce z filmów, twórcach, encyklopedia, giełda komiksów oraz dział download z grami, tapetami i innymi plikami.

Muzeum Dobranocek PRL-u

Muzeum Dobranocek jest to wirtualna prezentacja unikalnej kolekcji zabawek, oryginalnych lalek z filmów, gier, plakatów, kartek i znaczków pocztowych,płyt winylowych, kaset VHS, kart telefonicznych itp. drobiazgów. Swoje sale mają Bolek i Lolek, Koziołek Matołek, Reksio, Miś Colargol, Miś Uszatek, Krecik i wiele innych.

Kurnik - gry online

Gry online z jajami :) Zagraj z innymi osobami, bez ściągania! Rozwijające umysł gry planszowe, karciane i inne (m.in. szachy, brydż, literaki, domino, kości, tysiąc). Jeden z najpopularniejszych polskich serwisów z grami online.

http://www.ang.pl/

 

Jeżeli angielski nie idze wam najlepiej zacznijcie szlifofaw swój angielski możecie na niej uczyć się lub owtarzać czsowniki , czsy oraz wiele innych.

NA GÓRĘ